Türk Telekom Fatura Ödeme Ve Sorgulama

Turk telekom fatura ödeme

 

Türk telekom faturanızı artık saniyeler içerisinde internet sayfamızda sorgulayabilir ve borcunuzu saniyeler içerisinde hiç bir komisyon bedeli ödemeden kredi kartınız ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Avea ile güçlerini birleştiren Türk telekom, bu sayede geniş bir kitleyi kendi tarafına çekmiş durumda. İnternet bağlantı hızı konusunda oldukça iddialı olan TTnet, kullanıcılarına üst düzey hizmet sunmak için satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerini de yüksek tutuyor. Peki, TTnet ADSL kota sorgulama işlemi nasıl gerçekleştirilir?

TTnet tarafından aboneler için kalan kullanım sorgulamasında birçok alternatif seçenek bulunuyor. Bu sayede siz de o an hangi şekilde kota sorgulamak istiyorsanız o yöntemi seçebilirsiniz. Peki, TTnet ADSL kota sorgulama çeşitleri nelerdir?

1- Türk Telekom bayilerinden kota sorgulama

Size en yakın Türk Telekom bayisine gittikten sonra kimlik bilgilerinizi ya da ADSL kullanımı için size verilen kullanıcı adı ve şifresini Türk Telekom bayisinde bulunan yetkili personele ileterek ADSL kota sorgulama işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom bayilerinden sadece kota sorguluma değil, aynı zamanda ADSL kullanım paketinin ne zaman yenileneceği ve fatura tutarı gibi birçok bilgiye de anında ulaşabilirsiniz.

2- Türk Telekom anlaşmalı diğer bayiler aracılığı ile kota sorgulama

Kota sorgulama işlemleri için tercih edebileceğiniz bir diğer adres Türk Telekom fatura sorgulama ve diğer işlemler için anlaşmalı bayiliklerdir. Bu bayilerin giriş kapısında genellikle Türk Telekom ile ilgili bilgiler bulunur. Yani bayiyi diğer bayilerden ayırt etmek için Türk Telekom logosunu görmeniz yeterlidir. Bu bayiler aracılığı ile TTnet ADSL kota sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yine Türk Telekom bayilerinde olduğu gibi bu bayilerden de fatura kesim tarihi ve güncel fatura bilgisi gibi bilgilere de anında ulaşabilirsiniz.

3- Türk Telekom müşteri hizmetleri aracılığı ile kota sorgulama

Yakınlarda bir Türk Telekom bayisi yok ise telefon aracılığı ile Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve güncel ADSL kota bilgisini anında öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler, hizmet kalitesi gereği kayıt altına alınmaktadır ve bu hizmetin yaklaşık olarak 0,60 TL bir ücreti vardır. Yani Türk Telekom bayilerinde ücretsiz olarak yapabileceğiniz bu işlemi, evinizden ya da iş yerinizden ayrılmadan da gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri aracılığı ile sadece TTnet kota sorgulama değil, güncel fatura tutarı ve fatura kesim tarihi gibi bilgilere de anında ulaşabilirsiniz.

4- İnternet üzerinden TTnet kota sorgulama

Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden ADSL kalan kota sorgulama işlemleri artık çok kolay. ADSL kayıt sırasında Türk Telekom tarafından size verilen kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme giriş yaparak ADSL kota sorgulama işlemlerini birkaç dakika içerisinde yapabilirsiniz. Detaylı sistem analizi sayesinde bu sistem üzerinden kalan kota bilgisini görüntüleyebilir, fatura kesim tarihi ve güncel fatura bilgisini öğrenebilir ve hatta hangi günlerde ne kadar internet kullandığınızı bile öğrenebilirsiniz. TTnet internet sitesi üzerinden ADSL kota sorgulama işlemleri tamamen ücretsizdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir