Turk Telekom Fatura Ödeme

Yaptığı gelişmeler sayesinde Avea, piyasada en uygun fiyatlı paketleri sunan GSM şirketlerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda Avea’in yıllar içinde gerçekleştirdiği altyapı çalışmaları sayesinde, aboneler ülkemizin en hızlı mobil ve evden internetine de sahip oluyor. Avea tarafından gerçekleştirilen geliştirme çalışmaları sadece internet ve paket tarifeleri ile de sınırlı kalmıyor. Müşteri hizmetleri ve satış sonrası hizmetleri ile de ön plana çıkan Avea, kullanıcılarına ek birçok avantaj sunuyor. Peki, kredi kartı ile Avea fatura ödeme işlemi nasıl gerçekleştiriliyor?
Avea üzerinden kredi kartı ile fatura ödeme işlemlerinde aboneler farklı birkaç seçenek arasından istediğini tercih etme imkanı buluyor. Peki, nedir bu seçenekler?

1- Avea bayileri ile fatura ödeme
Size en yakın Avea bayisine müracaat ederek fatura ödeme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödeme işlemi için, Avea bayisinde görevli personele fatura ödeme işlemi gerçekleştirme talebinde bulunabilirsiniz. İlettiğiniz telefon numarasına ait ödenmemiş fatura dökümleri ve toplam fatura tutarı sistem üzerinden otomatik olarak görüntülenecektir. Bunun ardından siz de kredi kartı seçeneği ile tanımlanan faturaları ödeyebilirsiniz. Avea bayileri üzerinden sadece kredi kartı değil, aynı zamanda nakit ödeme yöntemi ile de fatura ödeyebilirsiniz.

2- Avea müşteri hizmetleri ile fatura ödeme
Avea müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek fatura ödeme işlemlerinizi birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde fatura ödeme talebinde bulunarak, fatura ödeme bölümüne yönlendirilmenizi sağlayabilirsiniz. Ardından, sistem üzerinden ödenmesi gereken fatura tutarları anlık olarak görüntülenecektir. Bu faturalar arasından siz de istediğiniz gibi ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Avea müşteri hizmetleri aracılığı ile fatura ödeme yöntemlerinde sadece kredi kartı ile ödeme kabul edilmektedir.

3- Avea internet sitesi ile fatura ödeme
Avea fatura ödeme işlemlerinizi birkaç dakika içerisinde Avea internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Avea’in internet sitesine giriş yaptıktan sonra hesap ve fatura bilgilerinizi görüntülemek için sisteme telefon numarası ve size verilen şifre ile giriş yapmanız gerekiyor. Ardından açılan sayfa üzerinde ödemeniz gereken fatura miktarı yer alacaktır. İnternet sitesi üzerinde yer alan fatura ödeme sistemi sayesinde kredi ya da banka kartı kullanarak siz de hızlı bir şekilde Avea fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
4- Avea akıllı telefon uygulaması ile fatura ödeme
Avea tarafından akıllı telefonlar için geliştirilen uygulamayı telefonunuza yükleyerek sistem üzerinden hızlı bir şekilde fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Avea akıllı telefon uygulaması üzerinden sadece kredi kartı ve banka kartı kullanarak fatura ödemeye izin verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir